Gizlilik ve Güvenlik

Sağlık ve Güzellik Önerileri sitemi ziyaret ettiğiniz, gizlilik ve güvenlik sayfamı okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Saç bakımı, cilt bakımı, güzellik hakkındaki sitemde, ziyaretiniz esnasında hiç bir kayıt tutulmamaktadır. Tutulan kayıtlar hosting sağlayıcım olan google blogger hizmeti ve kullandığımız google analytics tarafından tutulmaktadır. Ana gizlilik ilkemiz gereği iletişim formundan sorduğunuz sorular haricince hiç bir kişisel bilgi talep etmemekteyiz. Yorumlar kısmına yazdığınız yorumlar ve sorular için verdiğiniz bilgiler tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Sitemize ilettiğiniz bilgiler ve iletişimde kullandığınız elektronik postalar hiç bir suretle üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Güvenlik 

Sistemde internet veri akışını hızlandırmak amacıyla çerez sistemi kullanılmaktadır. Sistemdeki çerezler tamamen google tarafından yönetilmektedir. Konuyla ilgili olarak google gizlilik politikalarına bakabilirsiniz.

Sağlık ve Güzellik Önerileri sitesi sizlerin haklarına saygıyı en birinci yayın ilkesi olarak sayar ve yayınlarını buna göre oluşturur. Yayınlarla ilgili her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamı kullanabilirsiniz. Blogumda bulunan içerikler telif haklarını ihlal etmemek için özenle orjinal ve özgün olarak oluşturulmuşlardır. Ancak telif haklarınızı ihlal ettiğini düşündüğünüz içeriklerim varsa lütfen bana iletiniz. Amacım internetteki bilgi ortamının paylaşımlarla çoğalması ve insanlığın bilgi hazinesine yazılı katkı sunulmasıdır.